Агентство страхового консалтинга

Категории раздела
Статистика
Архив записей

Каталог статей

Главная » Статьи » Актуальные комментарии » Телеканал БТБ

Найближчим часом вартість кредитів не зросте
Українські банки навряд чи підуть на подорожчання вартості кредитів за рахунок страховки - вважає експерт з кредитування та страхування Дмитро Зотов. «Часи, коли до кредиту можна було додати 20% страховки, вже давно минули, і страховики в цьому випадку все більше будуть залежати від банків», — сказав він в ексклюзивному коментарі журналістам телеканалу БТБ.
«Банки не готові додавати суттєві страхові платежі до своїх послуг. Тому, вважаю, можна говорити про те, що з часом страхування найчастіше буде добровільним. І взагалі страхуватися будуть лише обов’язкові платежі, які є регламентованими регуляторними актами НБУ. Зокрема для формування адекватних резервів банки будуть повинні страхувати, наприклад, предмет іпотеки щодо обов’язкових ризиків», — вважає Зотов.
Щодо страхування життя позичальника експерт зазначив, що банки здебільшого не готові закладати у вартість кредиту середню ринкову ставку за такими страховками. «Дуже часто до страховиків приходять із банку і просять: хлопці, а дайте нам страховку життя позичальника на будь-який випадок! А яку ж ставку ви хочете за такою страховкою? Відповідь: найдешевшу. А на ринку, щоб застрахувати життя на будь-який випадок, ставка — мінімум 0,8% (від усього тіла кредиту). Проте самі банки не готові платити таку ставку і закладати її в кредит», — сказав Зотов.

Источник: http://btbtv.com.ua/uk/news/1029-nayblizhchim-chasom-vartist-kreditiv-ne-zroste-ekspert
Категория: Телеканал БТБ | Добавил: president (12.03.2014)
Просмотров: 625 | Теги: банковское страхование, банкострахование, кредиты | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0